Jak ometkować zdjęcia inspiracyjne swoimi produktami?

Po zalogowaniu się na homebook.pl proszę w Państwa profilu kliknąć po lewej stronie w "zdjęcia", następnie otworzyć zdjęcie w nowej karcie (jeżeli wyświetli się pełny ekran wcisnąć klawisz F5).

Pojawi się wtedy przy tytule zdjęcia (nad zdjęciem) pasek "dodaj do ideabooka", "zadaj pytanie", "edytuj" etc. Proszę kliknąć na "edytuj" i w edycji zdjęcia pojawi się opcja metkowania. Proszę kliknąć na zdjęcie w miejscu gdzie ma pojawić się metka. Kiedy pojawi się okno "Dodaj metkę, znajdź produkt" mają Państwo dwie opcje wyszukiwania swojego produktu:

I sposób: w pierwszej kolejności proszę wpisać w wyszukiwarkę nazwę firmy/sklepu oraz nazwę poszukiwanego produktu np.paulbunyanpl płytki Następnie kliknąć „Szukaj” wybrać swój produkt i wybrany produkt „Dodaj” Koniecznie zapisać zdjęcie „Zapisz”

II sposób: wkleić w wyszukiwarkę link do produktu na Homebook.pl http://www.homebook.pl/produkty/16406137/dla-domu-materialy-wykonczeniowe-plytki-plytki-ceglane-na-sciane-poniemieckie-premium następnie „Szukaj”, wybrać produkt i „Dodaj” na końcu „Zapisz” Można również usunąć metkę (edytując zdjęcie i klikając "usuń metkę"), również proszę wtedy zapisać zdjęcie.

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 0

0 Komentarze

Komentarze do artykułu są zablokowane.